آرایش صورت چگونه است
آرایش صورت چگونه است


آرایش صورت چگونه است ، همیشه سعی کنید طوری آرایش کنید که علاوه بر زیبا کردن چهره تان را طبیعی نشان دهید، اگر آرایش به طور صحیحی صورت نگیرد صورت و آرایش مصنوعی به نظر می رسد.

باید با شکل صورت و نمای خارجی چهره خود کار کنید با روش های درست آرایش کردن، می توانید عیب های خود را تا حد امکان کم کنید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید.

آموزش و مراحل استفاده از کرم پودر


گام اول، استفاده از کرم پودر که مقداری به گونه، بینی، چانه و پیشانی بزنید و با پد کرم را کاملا روی صورت پخش کنید و به زیر ابرو نزدیک خط رشد مو و اطراف خط بینی و چانه. گام دوم، کانسیلر به قسمت هایی که نیاز به پوشانده شدن دارند بزنید و به آرامی با یک پد مرطوب پخش کنید. گام سوم، پودر یا پنکیک را با حرکت دایره ای به پیشانی و روی گونه ها، بینی و چانه بزنید و از برس یا اسفنج استفاده کنید.

تفاوت میکاپ و آرایش عروس با گریم عروس چیست 


میکاپ بیشتر با رنگ سر و کار دارد و روی زیبایی شما تمرکز دارد و زیبایی ها را برجسته تر می کند میکاپ و آرایش عروس انواع مختلفی دارد مثلا، آرایش و میکاپ عروس مدل لایت یک سبک اروپایی است که هیچ غلظتی ندارد و رنگ های به کار رفته مات هستند. گریم یعنی از بین بردن عیب و نقص صورت شما یک گیریمور حرفه ای تمام تلاشش را می کند که با استفاده از ابزارها و هنر خود، عیب صورت شما را بپوشاند.

نتیجه گیری

 
جدیدترین مدل های به روز میکاپ دخترانه توسط متخصصین زیبایی هرساله معرفی می شود تا بتوانند با شیوه های جدید آرایش های حرفه ای رو به نمایش بگذارند، بهتر است مدل های میکاپ صورت مدلی باشد که چهره دخترانه حفظ شود و سن فرد را بیش ترنشان ندهد.